Warszawa, Bemowo, Groty, Kocjana
Symbol oferty | PRSB-DW-7136 |
Powierzchnia | 170,00 m² |
Powierzchnia działki [m2] | 250 m² |
Liczba pokoi | 5 |
Liczba sypialni | 4 |
Rodzaj domu | segment skrajny |
Standard | |
Garaż | w poziomie parteru |
Typ kaucji | do uzgodnienia |
Balkon | duży |
Liczba balkonów | 1 |
Liczba tarasów | 1 |
Stan budynku | do zamieszkania |
Umeblowanie | do uzgodnienia |
Tarasy | taras duży |
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu o powierzchni ok 170 m2 położonego na kameralnej działce 250 m2 w doskonałej lokalizacji na Bemowie przy bardzo cichej i spokojnej ulicy z bezpośrednim wejściem do Rezerwatu przyrody!
Dom doskonale nadaje się do celów prowadzenia działalności gospodarczej jak i również na cele mieszkalne dla rodziny.
Salon z pięknym kominkiem z piaskowca, 4 sypialnie oraz 4 duże szafy - garderoby, kuchnia z jadalnią, 2 łazienki, kotłownia - piec gazowy, wc, pralnia, duży garaż 22 m2, piwnica.
Dom posiada 4 kondygnacje, mały teren zielony, elegancka kostka brukowa przed salonem oraz wzdłuż obejścia domu, duże okna w salonie z wyjściem na patio gdzie można wypić poranną kawę.
Dom z klimatyzacją bardzo kameralna aranżacja piaskowiec, piękny gres na podłogach, nowy dach, dom po odświeżeniu elewacji, brama garażowa automatyczna, okna z roletami antywłamaniowymi.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację domu. Kontakt: Paweł Kobiałko 570 814 308
Manager